,
Абатство Даунтон
Уламки щастя
Пригоди Мерліна

Помічник Джеймса Кемерона покаже найстрашніше торнадо

Помічник Джеймса Кемерона покаже найстрашніше торнадо Помічник Джеймса Кемерона покаже найстрашніше торнадо
Кіностудія New Line Cinema затвердила кандидатуру постановника фільму-катастрофи «Категорія шість». Як повідомляє видання NY Mag, ним стане Стівен Квейл, повноцінним режисерським дебютом якого стала п'ята частина «Пункту призначення».

Сюжет фільму буде будуватись навколо групи студентів, які опиняються в епіцентрі найпотужнішого в історії США торнадо.

Зазначимо, що в шкалі, що вимірює руйнівну силу ураганів, є всього п'ять категорій, однак деякі вчені схиляються до думки про необхідність ввести і шосту, який характеризуються торнадо воістину апокаліпсичної потужності.

Раніше Стівен Квейл працював режисером другого складу з Джеймсом Камероном, беручи участь в таких його відомих проектах, як «Титанік» і «Аватар».
загрузка...
1551
Прохання, залишаючи коментарі - дотримуйтеся елементарних норм пристойності! Будь-які погрози та образи відвідувачів сайту, нецензурна лайка - видаляються без попередження!
Брати по зброї
Теорія великого вибуху
Пуститися берега
Cпільнота
  • Facebook
  • Moviestape у Facebook
  • Moviestape у Twitter
  • Moviestape Вконтакте
  • Google+
  • RSS стрічка
.
Онлайн кінопортал Moviestape
В категорії новини кіно Ви завжди знайдете гарячі новини про нові фільми. Новини російського та зарубіжного кіно, новини фільмів, акторів Головні події світового кінематографа: фестивалі, презентації, вручення нагород. Нові фільми в прокаті на найближчий час і в наступному сезоні. Детально про кіно новинки, всі новинки і прем'єри фільмів 2016 і 2017 року онлайн, найцікавіші новини світу кіно. Постійне оновлення новин. Ви можете дізнатися все про останні події з життя Ваших кумирів кіно