,
Моє чуже життя
Гільда
Дві дівчини без копійчини

Warner Bros. перетворить Леонардо ДіКапріо в маніяка

Warner Bros. перетворить Леонардо ДіКапріо в маніяка Warner Bros. перетворить Леонардо ДіКапріо в маніяка Warner Bros. перетворить Леонардо ДіКапріо в маніяка
Кінокомпанія Warner Bros. оплатить екранізацію заснованого на реальних подіях роману Еріка Ларсона «Диявол в Білому місті». Як повідомляє ресурс Deadline, головна роль у картині дістанеться Леонардо ДіКапріо.

У творі йдеться про одного із найстрашніших серійних вбивць в історії США - доктора Генрі Холмса. У 1893 році під час проведення Всесвітньої виставки в Чикаго він жорстоко вбив за різними даними від 27 до 200 осіб. Практично всі злочини були здійснені ним у власному готелі, який пізніше був названий "Замком смерті".

Володіючи великими зв'язками в медичному співтоваристві доктор Холмс продавав оброблені скелети своїх жертв медичним навчальним закладам.

Після завершення виставки в Чикаго, він перебрався в Техас, де продовжив свою страшну "практику". Доктор Холмс також побував і в інших регіонах США, а також в Канаді, скрізь залишаючи після себе гори трупів.

У листопаді 1894 року він був заарештований детективами агентства Пінкертона за крадіжку коня в Техасі. Під час утримання під вартою поліції вдалося зв'язати ім'я Генрі Холмса із серією вбивств в Чикаго. У 1896 році він був страчений.

Зазначимо, що ДіКапріо давно виявляв цікавість до цього проекту. Терміни робіт над ним поки не уточнюються.
2701
Прохання, залишаючи коментарі - дотримуйтеся елементарних норм пристойності! Будь-які погрози та образи відвідувачів сайту, нецензурна лайка - видаляються без попередження!
Край «Дикий Захід»
Пригоди Мерліна
Надприродне
Cпільнота
  • Facebook
  • Moviestape у Facebook
  • Moviestape у Twitter
  • RSS стрічка
.
Онлайн кінопортал Moviestape
В категорії новини кіно Ви завжди знайдете гарячі новини про нові фільми. Новини російського та зарубіжного кіно, новини фільмів, акторів Головні події світового кінематографа: фестивалі, презентації, вручення нагород. Нові фільми в прокаті на найближчий час і в наступному сезоні. Детально про кіно новинки, всі новинки і прем'єри фільмів 2017 і 2018 року онлайн, найцікавіші новини світу кіно. Постійне оновлення новин. Ви можете дізнатися все про останні події з життя Ваших кумирів кіно