,
Чорні вітрила
Захисники
Готем

«Прометей» буде фільмом для дітей

«Прометей» буде фільмом для дітей «Прометей» буде фільмом для дітей
Фільм Рідлі Скотта «Прометей», який раніше вважався приквелом «Чужого», найімовірніше, отримає "дитячий" прокатний рейтинг. У всякому разі, як повідомляє ресурс SlashFilm, на це натякає канадський рейтинг "14А", присвоєний першому трейлеру.

Він відповідає американському "PG-13", а це означає, що рівень насильства і кровопролиття в картині буде цілком прийнятний для глядачів цього віку.
Зазначимо, що у самого «Чужого» ​​зі зрозумілих причин був більш "дорослий" рейтинг "R", Нагадаємо також, що раніше Рідлі Скотт стверджував, що постарається відстояти його для «Прометея» або хоча б зробити більш "жорстку" версію, яка потім буде випущена на дискових носіях.

Дата прем'єри першого трейлера поки не уточнюється.
Загрузка...
2706
Прохання, залишаючи коментарі - дотримуйтеся елементарних норм пристойності! Будь-які погрози та образи відвідувачів сайту, нецензурна лайка - видаляються без попередження!
Гра престолів
Грімм
І мертві підуть
Cпільнота
  • Facebook
  • Moviestape у Facebook
  • Moviestape у Twitter
  • Moviestape Вконтакте
  • Google+
  • RSS стрічка
.
Онлайн кінопортал Moviestape
В категорії новини кіно Ви завжди знайдете гарячі новини про нові фільми. Новини російського та зарубіжного кіно, новини фільмів, акторів Головні події світового кінематографа: фестивалі, презентації, вручення нагород. Нові фільми в прокаті на найближчий час і в наступному сезоні. Детально про кіно новинки, всі новинки і прем'єри фільмів 2017 і 2018 року онлайн, найцікавіші новини світу кіно. Постійне оновлення новин. Ви можете дізнатися все про останні події з життя Ваших кумирів кіно