,
Життя з Луї
Гра престолів
Хроніки Шаннари

Ральф Файнс підшукав Діккенсу любовний інтерес

Ральф Файнс підшукав Діккенсу любовний інтерес Ральф Файнс підшукав Діккенсу любовний інтерес Ральф Файнс підшукав Діккенсу любовний інтерес
Актор Ральф Файнс підібрав актрису для свого режисерського проекту про Чарльза Діккенса «The Invisible Woman». У ньому британська актриса Фелісіті Джонс зіграє любовний інтерес великого письменника - Еллен Тернан, що була з ним останнє десятиліття життя.

Діккенс познайомився з Тернан, коли тій було всього 18 років, а він вже був прославленим письменником, якому було за 50, до того ж ще і одруженим. Еллен була його коханкою до кінця днів письменника, її він назвав першою в своєму заповіті, з якого виділив для коханої тисячу фунтів і заснував для неї спеціальний фонд. Правда, наскільки відомо, Тернан не була настільки вже прямодушною у відносинах з літератором і багато в чому переслідувала корисливий інтерес.

Картина буде грунтуватися на книзі «The Invisible Woman», написаної Клер Томалін. Примітно, що Файнс бере участь у майбутній екранізації роману Діккенса «Великі надії», на який, як передбачається, зв'язок з Тернан колись зробив вплив. У цьому році Файнс дебютував як режисер зі стрічкою «Коріолан», що брала участь в основній програмі Берлінського огляду і заслужила похвалу критиків.

Дата виходу «The Invisible Woman» поки залишається невідомою.
Загрузка...
1349
Прохання, залишаючи коментарі - дотримуйтеся елементарних норм пристойності! Будь-які погрози та образи відвідувачів сайту, нецензурна лайка - видаляються без попередження!
Теорія великого вибуху
Злюки бобри
Брати по зброї
Cпільнота
  • Facebook
  • Moviestape у Facebook
  • Moviestape у Twitter
  • Moviestape Вконтакте
  • Google+
  • RSS стрічка
.
Онлайн кінопортал Moviestape
В категорії новини кіно Ви завжди знайдете гарячі новини про нові фільми. Новини російського та зарубіжного кіно, новини фільмів, акторів Головні події світового кінематографа: фестивалі, презентації, вручення нагород. Нові фільми в прокаті на найближчий час і в наступному сезоні. Детально про кіно новинки, всі новинки і прем'єри фільмів 2017 і 2018 року онлайн, найцікавіші новини світу кіно. Постійне оновлення новин. Ви можете дізнатися все про останні події з життя Ваших кумирів кіно