,
Життя з Луї
Коломбо
Сліпа зона

Анджеліна Джолі хоче зняти фільм про війну у Афганістані

Анджеліна Джолі хоче зняти фільм про війну у Афганістані Анджеліна Джолі хоче зняти фільм про війну у Афганістані Анджеліна Джолі хоче зняти фільм про війну у Афганістані Анджеліна Джолі хоче зняти фільм про війну у Афганістані
В інтерв'ю програмі «60 хвилин» Анджеліна Джолі повідомила, що збирається продовжити удосконалювати себе як режисер і планує написати сценарій і зняти стрічку про війну в Афганістані.

За словами актриси, вона відчуває себе за камерою набагато зручніше, ніж перед нею. «Люди, які мене дійсно знають, не були здивовані моїм рішенням знімати фільм про війну в Боснії, - каже Анджеліна про свій режисерський дебют. - Хоча, як мені здається, вони все ж вирішили, що я трохи збожеволіла. Я сама до цих пір так думаю ».

На пропозицію ведучого програми знятися в комедії Джолі відреагувала зі сміхом: «Я буду жахлива в комедійній ролі!» Можливо, саме тому актриса почувається краще, знімаючись в бойовиках і працюючи над проектами, де зачіпаються серйозні теми. «В краю крові і меду» розповідається про кохання мусульманки і серба, який через війну, що почалася на Балканах стає її тюремником.

Сцени у в'язниці знімалися в одному з музеїв Будапешта. Анджеліна виявилася досить розуміючим режисером і дозволяла своїм акторам переписувати сценарій, якщо вони вважали за потрібне. У фільмі немає жодного американського актора, всі родом з колишньої Югославії і говорять на своїх мовах. «Мені хотілося зняти фільм максимально реалістично», - говорить Джолі.

Актриса також зізналася, що по молодості хотіла стати організатором похорону - ця ідея запала їй у голову після смерті дідуся. Серед інших зізнань Анджеліни бурхлива молодість, яку вона дивом пережила, а також побоювання за долю своєї картини: «Боюся, що люди її не зрозуміють». Якщо фільм приймуть, то Джолі знову повернеться до режисури. «Мені подобається знімати кіно. Добре, коли увага і світло спрямовані на інших людей ».

Вже зараз актриса пише новий сценарій. Її другим фільмом стане ще одна військова драма, дія якої буде розвиватися в Афганістані. Ніяких подробиць Анджеліна Джолі поки не повідомляє, але відомо одне: спочатку треба почекати виходу «В краю крові і меду». Якщо картину приймуть критики, в нечисленному ряду жінок-режисерів з'явиться гідне поповнення.
Загрузка...
1870
Прохання, залишаючи коментарі - дотримуйтеся елементарних норм пристойності! Будь-які погрози та образи відвідувачів сайту, нецензурна лайка - видаляються без попередження!
Гарний лікар
Чорні вітрила
Стріла
Cпільнота
  • Facebook
  • Moviestape у Facebook
  • Moviestape у Twitter
  • Moviestape Вконтакте
  • Google+
  • RSS стрічка
.
Онлайн кінопортал Moviestape
В категорії новини кіно Ви завжди знайдете гарячі новини про нові фільми. Новини російського та зарубіжного кіно, новини фільмів, акторів Головні події світового кінематографа: фестивалі, презентації, вручення нагород. Нові фільми в прокаті на найближчий час і в наступному сезоні. Детально про кіно новинки, всі новинки і прем'єри фільмів 2017 і 2018 року онлайн, найцікавіші новини світу кіно. Постійне оновлення новин. Ви можете дізнатися все про останні події з життя Ваших кумирів кіно