,
Султан мого серця
Лютер
Людина-Павук. Щоденник супергероя

Про любовні пригоди принцеси Діани знімуть фільм

Про любовні пригоди принцеси Діани знімуть фільм Про любовні пригоди принцеси Діани знімуть фільм
Джессіка Честейн зіграє принцесу Діану в картині "Caught in Flight", в якій мова піде про любовні пригоди колишньої дружини спадкоємця британського престолу - принца Чарльза.

У центрі сюжету виявиться роман Діани з доктором Хаснатом Ханом, який почався в 1995 році, тобто ще під час її заміжжя. Відносини були настільки серйозними, що Діана навіть збиралася прийняти іслам і відвідувала батьків свого коханця в Пакистані.

Через два роки улюблені розлучилися, ініціатором розриву був сам Хан. Близькі Діани стверджують, що вона дуже важко переживала закінчення роману. Хаснат Хан в 2007 році покинув Великобританію, а ще через рік він погодився дати інтерв'ю виданню The Telegraph, а якому вперше розкрив подробиці цього таємної зв'язку.

Зйомки картини стартують навесні 2012 року, і пройдуть в Пакистані і Франції. Бюджет проекту оцінюється в 15 мільйонів доларів.
3574
Прохання, залишаючи коментарі - дотримуйтеся елементарних норм пристойності! Будь-які погрози та образи відвідувачів сайту, нецензурна лайка - видаляються без попередження!
Декстер
Царство
Американці
Cпільнота
  • Facebook
  • Moviestape у Facebook
  • Moviestape у Twitter
  • RSS стрічка
.
Онлайн кінопортал Moviestape
В категорії новини кіно Ви завжди знайдете гарячі новини про нові фільми. Новини російського та зарубіжного кіно, новини фільмів, акторів Головні події світового кінематографа: фестивалі, презентації, вручення нагород. Нові фільми в прокаті на найближчий час і в наступному сезоні. Детально про кіно новинки, всі новинки і прем'єри фільмів 2017 і 2018 року онлайн, найцікавіші новини світу кіно. Постійне оновлення новин. Ви можете дізнатися все про останні події з життя Ваших кумирів кіно