,
Друзі
Американці
Хороший лікар

Пила 3D

Пила 3D
Спеціальні Агенти Еріксон та Перез мертві, завдяки Марку Хоффману, але гра ще не закінчена. Після того, як гра Хоффмана закінчена, йому допомагає одна людина, яка майже довила, ким насправді був детектив.

Тепер він має дбати не лише про Джилл Так, але і іншу людину, той, хто дійсно розуміє ігри Джона, хто знає його таємницю; людина, якій Хоффман і багато інших вірили, щоб не бути розкритими.

Ігри закінчаться, або останній з помічників Пили продовжить його справу?
2373
Прохання, залишаючи коментарі - дотримуйтеся елементарних норм пристойності! Будь-які погрози та образи відвідувачів сайту, нецензурна лайка - видаляються без попередження!
Коментарі для сайту Cackle
Царство
Дві дівчини без копійчини
Життя з Луї
Cпільнота
  • Facebook
  • Moviestape у Facebook
  • Moviestape у Twitter
  • Moviestape Вконтакте
  • RSS стрічка
.
Онлайн кінопортал Moviestape
В категорії новини кіно Ви завжди знайдете гарячі новини про нові фільми. Новини російського та зарубіжного кіно, новини фільмів, акторів Головні події світового кінематографа: фестивалі, презентації, вручення нагород. Нові фільми в прокаті на найближчий час і в наступному сезоні. Детально про кіно новинки, всі новинки і прем'єри фільмів 2017 і 2018 року онлайн, найцікавіші новини світу кіно. Постійне оновлення новин. Ви можете дізнатися все про останні події з життя Ваших кумирів кіно