,
Секс і Каліфорнія
Злі пташки
Безсоромні

Джеймс МакТіг розповість про «Недоторканних»

Джеймс МакТіг розповість про «Недоторканних» Джеймс МакТіг розповість про «Недоторканних» Джеймс МакТіг розповість про «Недоторканних»
Relativity Media бажає екранізувати сценарій Гранта Пірса Майерса під назвою «Несс проти Капоне» і впоратися з цим завданням, на думку студії, міг би режисер Джеймс МакТіг («V означає вендета», «Ніндзя-вбивця»).

Хто такий Аль Капоне, розповідати зайве. Особистість же Еліота Несса по цей бік Атлантики менш відома, хоча саме він, будучи спеціальним агентом міністерства фінансів, сколотив команду з відданих молодих стрільців (преса називала їх «недоторканними» за непідкупність) і зумів посадити легендарного гангстера у в'язницю на 11 років, ставши у себе на батьківщині національним героєм. Сценарій переосмислює усталений образ Несса, виводячи його не тільки лицарем закону, а й честолюбцем, який прагнув до слави і упивався владою, яку йому давав статус «ловця великої риби».

Вибір студії цілком логічний: МакТіг щойно зняв для Relativity Media картину «Ворон» з Джоном Кьюсаком в ролі Едгара По, а сценарій Майерса засвітився в торішньому Чорному списку Голлівуду, куди усякий непотріб, як відомо, не потрапляє.

Правда, з реалізацією проекту поки доведеться почекати: спершу МакТіг належить поставити трилер «Звісточка від Кінга».


Загрузка...
1461
Прохання, залишаючи коментарі - дотримуйтеся елементарних норм пристойності! Будь-які погрози та образи відвідувачів сайту, нецензурна лайка - видаляються без попередження!
Декстер
Царство
Шерлок
Cпільнота
  • Facebook
  • Moviestape у Facebook
  • Moviestape у Twitter
  • Moviestape Вконтакте
  • Google+
  • RSS стрічка
.
Онлайн кінопортал Moviestape
В категорії новини кіно Ви завжди знайдете гарячі новини про нові фільми. Новини російського та зарубіжного кіно, новини фільмів, акторів Головні події світового кінематографа: фестивалі, презентації, вручення нагород. Нові фільми в прокаті на найближчий час і в наступному сезоні. Детально про кіно новинки, всі новинки і прем'єри фільмів 2016 і 2017 року онлайн, найцікавіші новини світу кіно. Постійне оновлення новин. Ви можете дізнатися все про останні події з життя Ваших кумирів кіно