,
Кохання Мер′єм
Тихий океан
Доктор Хаус
загрузка...

Новий «Службовий роман» обзавівся свіжими подробицями

Новий «Службовий роман» обзавівся свіжими подробицями Новий «Службовий роман» обзавівся свіжими подробицями
Проект «Службовий роман. Наш час», який по суті є сучасною версією фільму Ельдара Рязанова, обріс новими матеріалами, а прем'єру трейлера відвідувачам MoviesTape належить побачити на сайті вже в найближчі дні.

Головного героя Новосельцева - скромного службовця тепер вже рейтингового агентства - у стрічці зіграв Володимир Зеленський
(у фільмі Рязанова - Андрій Мягков). Роль його начальниці Людмили Калугіної (в 1977 році - Аліса Фрейндліх) виконала Світлана Ходченкова. Образ Юрія Самохвалова (його в оригіналі грав Олег Басилашвілі) приміряв на себе Марат Башаров.

«Невиправна оптимістка» Ольгу Рижову (раніше Світлана Немоляєва) грає Анастасія Заворотнюк.Головна відмінність від фільму Ельдара Рязанова полягає в тому, що модну героїню Лії Ахеджакової Вірочку змінив метросексуал Вадик у виконанні Павла Волі. В епізодичних моментах варто чекати появи Івана Охлобистіна, Аліки Смєхової, Віктора Васильєва, Тиграна Кеосаяна, Тимура Родрігеза і Дмитра Хрустальова.

Постановником фільму є Сарік Андреасян, серед відомих проектів якого комедія «Лопухи». Зараз «Службовий роман. Наш час»(розроблений компанією «Леополіс» та студією «Квартал 95», відповідальними за створення дилогії «Любов у великому місті») знаходиться на стадії постпродакшну.
Загрузка...
2100
Прохання, залишаючи коментарі - дотримуйтеся елементарних норм пристойності! Будь-які погрози та образи відвідувачів сайту, нецензурна лайка - видаляються без попередження!
Всі жінки відьми
Еш проти Зловісних Мерців
Кохання напрокат
Cпільнота
  • Facebook
  • Moviestape у Facebook
  • Moviestape у Twitter
  • Moviestape Вконтакте
  • Google+
  • RSS стрічка
.
Онлайн кінопортал Moviestape
В категорії новини кіно Ви завжди знайдете гарячі новини про нові фільми. Новини російського та зарубіжного кіно, новини фільмів, акторів Головні події світового кінематографа: фестивалі, презентації, вручення нагород. Нові фільми в прокаті на найближчий час і в наступному сезоні. Детально про кіно новинки, всі новинки і прем'єри фільмів 2017 і 2018 року онлайн, найцікавіші новини світу кіно. Постійне оновлення новин. Ви можете дізнатися все про останні події з життя Ваших кумирів кіно