,
Рання пташка
Абатство Даунтон
Відьми Іст-Енду
загрузка...

Новий «Службовий роман» обзавівся свіжими подробицями

Новий «Службовий роман» обзавівся свіжими подробицями Новий «Службовий роман» обзавівся свіжими подробицями
Проект «Службовий роман. Наш час», який по суті є сучасною версією фільму Ельдара Рязанова, обріс новими матеріалами, а прем'єру трейлера відвідувачам MoviesTape належить побачити на сайті вже в найближчі дні.

Головного героя Новосельцева - скромного службовця тепер вже рейтингового агентства - у стрічці зіграв Володимир Зеленський
(у фільмі Рязанова - Андрій Мягков). Роль його начальниці Людмили Калугіної (в 1977 році - Аліса Фрейндліх) виконала Світлана Ходченкова. Образ Юрія Самохвалова (його в оригіналі грав Олег Басилашвілі) приміряв на себе Марат Башаров.

«Невиправна оптимістка» Ольгу Рижову (раніше Світлана Немоляєва) грає Анастасія Заворотнюк.Головна відмінність від фільму Ельдара Рязанова полягає в тому, що модну героїню Лії Ахеджакової Вірочку змінив метросексуал Вадик у виконанні Павла Волі. В епізодичних моментах варто чекати появи Івана Охлобистіна, Аліки Смєхової, Віктора Васильєва, Тиграна Кеосаяна, Тимура Родрігеза і Дмитра Хрустальова.

Постановником фільму є Сарік Андреасян, серед відомих проектів якого комедія «Лопухи». Зараз «Службовий роман. Наш час»(розроблений компанією «Леополіс» та студією «Квартал 95», відповідальними за створення дилогії «Любов у великому місті») знаходиться на стадії постпродакшну.
Загрузка...
2145
Прохання, залишаючи коментарі - дотримуйтеся елементарних норм пристойності! Будь-які погрози та образи відвідувачів сайту, нецензурна лайка - видаляються без попередження!
Розчарування
Пригоди Мерліна
Грімм
Cпільнота
  • Facebook
  • Moviestape у Facebook
  • Moviestape у Twitter
  • Moviestape Вконтакте
  • RSS стрічка
.
Онлайн кінопортал Moviestape
В категорії новини кіно Ви завжди знайдете гарячі новини про нові фільми. Новини російського та зарубіжного кіно, новини фільмів, акторів Головні події світового кінематографа: фестивалі, презентації, вручення нагород. Нові фільми в прокаті на найближчий час і в наступному сезоні. Детально про кіно новинки, всі новинки і прем'єри фільмів 2017 і 2018 року онлайн, найцікавіші новини світу кіно. Постійне оновлення новин. Ви можете дізнатися все про останні події з життя Ваших кумирів кіно