,
Життя з Луї
Флінстоуни
11.22.63

«Останнє вигнання диявола» виявилося не останнім

«Останнє вигнання диявола» виявилося не останнім «Останнє вигнання диявола» виявилося не останнім «Останнє вигнання диявола» виявилося не останнім
Успішна псевдодокументальна стрічка «Останнє вигнання диявола» отримає сіквел. Сценарієм для майбутнього фільму займається Дем'єн Шазелл, проте кандидатури режисера і акторів поки невідомі. Оригінальний фільм зібрав тільки в США понад 40 мільйонів доларів при виробничому бюджеті в 3 мільйони.

Картина Даніеля Штамма розповідала про священика Маркуса Коттона. З юних років він займається церковною діяльністю, але в підсумку зосереджується на екзорцизмі. Однак Маркус поступово починає втрачати віру, адже всі його клієнти в кожному випадку виявлялися просто душевнохворими людьми, а обряди були побудовані виключно на дешевих трюках і психологічних хитрощах. Але ось йому належить останнє вигнання у віддаленому поселенні в південному містечку. Молода дівчина Ніл нібито одержима дияволом, а в її будинку і околицях відбуваються вкрай дивні події, підгрунтя яких виявиться куди страшніше, ніж видається спочатку.

Стрічка знята у псевдодокументальному стилі, ніби від імені документалістів, які зацікавилися Коттоном. Продюсером фільму виступив Елай Рот. Загальносвітові збори картини склали більше 60 мільйонів доларів, до того ж «Останнє вигнання диявола» отримало непогані відгуки критиків. Зараз Даніель Штамм займається рімейком французького хоррора «Мучениці».

Дата виходу сіквелу поки залишається невідомою.
Загрузка...
1735
Прохання, залишаючи коментарі - дотримуйтеся елементарних норм пристойності! Будь-які погрози та образи відвідувачів сайту, нецензурна лайка - видаляються без попередження!
Майстри сексу
Чорні вітрила
Люцифер
Cпільнота
  • Facebook
  • Moviestape у Facebook
  • Moviestape у Twitter
  • Moviestape Вконтакте
  • Google+
  • RSS стрічка
.
Онлайн кінопортал Moviestape
В категорії новини кіно Ви завжди знайдете гарячі новини про нові фільми. Новини російського та зарубіжного кіно, новини фільмів, акторів Головні події світового кінематографа: фестивалі, презентації, вручення нагород. Нові фільми в прокаті на найближчий час і в наступному сезоні. Детально про кіно новинки, всі новинки і прем'єри фільмів 2017 і 2018 року онлайн, найцікавіші новини світу кіно. Постійне оновлення новин. Ви можете дізнатися все про останні події з життя Ваших кумирів кіно