,
Чорні вітрила
Якось у казці
Гарний лікар

У Різ Візерспун буде «Список бажань»

У Різ Візерспун буде «Список бажань» У Різ Візерспун буде «Список бажань» У Різ Візерспун буде «Список бажань»
Актриса приписана до комедії студії Disney «Список бажань» - Wish List. Героїня Різ Візерспун загадає 10 бажань, але вони збудуться в найнесподіваніший час. Спочатку проект розроблявся для зірки чоловічої статі у головній ролі.

Голлівуду не звикати міняти героїв на героїнь. З останніх прикладів - трилер «Солт», спочатку призначався Тому Крузу. Проте, коли Том вибув з проекту, до нього виявила інтерес Анджеліна Джолі і шпигун став шпигункою.

Сюжет «Списку бажань» відповідає всім канонам кіно від студії Disney. Дівчинка з дуже яскравою уявою загадує 10 бажань і кидає монетку в колодязь бажань. На жаль, монетка так і не виявляється на дні, тому бажання не збуваються. Дівчинка росте і з часом перетворюється в амбітну кар'єристку. Але через 25 років монетка все-таки падає на дно колодязя і дорослій жінці доводиться зіткнутися з наслідками виконання бажань 10-річної дівчинки.

Сценарій написав автор «Місіс Даутфайр» Ренді Мейем Сінгер. Його останньою роботою була комедія «Зубна фея».

Коли саме проект почне здійснюватися, поки не оголошується.

Різ Візерспун в останній раз можна було бачити в картинах «Звідки ти знаєш» і «Води слонам». Навесні 2012-го на російські екрани вийде комедійний бойовик «Отже, війна», де за увагу її героїні боротимуться Кріс Пайн і Том Харді.
Загрузка...
2269
Прохання, залишаючи коментарі - дотримуйтеся елементарних норм пристойності! Будь-які погрози та образи відвідувачів сайту, нецензурна лайка - видаляються без попередження!
Шерлок
Майстри сексу
Злюки бобри
Cпільнота
  • Facebook
  • Moviestape у Facebook
  • Moviestape у Twitter
  • Moviestape Вконтакте
  • Google+
  • RSS стрічка
.
Онлайн кінопортал Moviestape
В категорії новини кіно Ви завжди знайдете гарячі новини про нові фільми. Новини російського та зарубіжного кіно, новини фільмів, акторів Головні події світового кінематографа: фестивалі, презентації, вручення нагород. Нові фільми в прокаті на найближчий час і в наступному сезоні. Детально про кіно новинки, всі новинки і прем'єри фільмів 2017 і 2018 року онлайн, найцікавіші новини світу кіно. Постійне оновлення новин. Ви можете дізнатися все про останні події з життя Ваших кумирів кіно