,
Пуститися берега
Американська історія злочинів
Якось у казці

Глядачі брешуть про переглянуті фільми

Глядачі брешуть про переглянуті фільми Глядачі брешуть про переглянуті фільми Глядачі брешуть про переглянуті фільми Глядачі брешуть про переглянуті фільми
Теорія доктора Хауса «люди брешуть» підтверджується і стосовно до переглянутих фільмів. Згідно з дослідженням британської компанії з прокату домашнього відео Lovefilm, глядачі схильні прикидатися, ніби бачили той чи інший фільм. Найчастіше англійці не бачили «Хрещеного батька».

Серед опитаних 1500 осіб кожен третій зізнався, що не бачив стрічку Френсіса Форда Копполи з Марлоном Брандо. На другому місці опинилася «Касабланка», а замикає трійку лідерів «Таксист» Мартіна Скорсезе.

Десятка, отримана в результаті дослідження Lovefilm виглядає так:

1. «Хрещений батько»

2. «Касабланка»

3. «Таксист»

4. «Космічна Одіссея 2001»

5. «Скажені пси»

6. «Це - Spinal Tap!»

7. «Апокаліпсис сьогодні»

8. «Славні хлопці»

9. «Той, що біжить по лезу бритви»

10. «Втеча»

Причини, через які люди прикидаються щодо перегляду фільмів, не досліджувалися. Але зізнайтеся - скільки разів, підтримуючи розмову в компанії, ви не розповідали, що не бачили «Титанік» чи «Громадянина Кейна»? Як не дивно, це досить поширена брехня і стосується вона тільки добре відомих класичних фільмів.
2307
Прохання, залишаючи коментарі - дотримуйтеся елементарних норм пристойності! Будь-які погрози та образи відвідувачів сайту, нецензурна лайка - видаляються без попередження!
Коментарі для сайту Cackle
Царство
Майстри сексу
Картковий будинок
Cпільнота
  • Facebook
  • Moviestape у Facebook
  • Moviestape у Twitter
  • Moviestape Вконтакте
  • RSS стрічка
.
Онлайн кінопортал Moviestape
В категорії новини кіно Ви завжди знайдете гарячі новини про нові фільми. Новини російського та зарубіжного кіно, новини фільмів, акторів Головні події світового кінематографа: фестивалі, презентації, вручення нагород. Нові фільми в прокаті на найближчий час і в наступному сезоні. Детально про кіно новинки, всі новинки і прем'єри фільмів 2017 і 2018 року онлайн, найцікавіші новини світу кіно. Постійне оновлення новин. Ви можете дізнатися все про останні події з життя Ваших кумирів кіно