,
Помаранчевий - хіт сезону
Американці
Як козаки...

Кеннет Брана знову зіграє детектива Екрюля Пуаро

Кеннет Брана знову зіграє детектива Екрюля Пуаро Кеннет Брана знову зіграє детектива Екрюля Пуаро
Кінокомпанія 20th Century Fox готує нову картину за романом Агати Крісті. Слідом за «Вбивством у «Східному експресі» буде екранізована ще одна історія про Еркюля Пуаро - «Смерть на Нілі».

Один з найвідоміших романів Агати Крісті був вперше опублікований в 1937 році. За сюжетом - Еркюль Пуаро разом зі своїм старим товаришем полковником Рейсом відправляється на відпочинок в Єгипет. Під час подорожі по Нілу на пароплаві «Карнак» відбуваються три загадкових вбивства. Знаменитий детектив береться розплутати цю непросту справу.

Адаптувати сценарій буде Майкл Грін, який працював над «Вбивством у «Східному експресі», а режисерське крісло знову займе Кеннет Брана, він же виконає головну роль.

Як і «Вбивство у «Східному експресі», «Смерть на Нілі» вже була екранізована в 1970-х. У фільмі Джона Гіллерміна роль Пуаро виконав Пітер Устінов.

Загрузка...
680
Прохання, залишаючи коментарі - дотримуйтеся елементарних норм пристойності! Будь-які погрози та образи відвідувачів сайту, нецензурна лайка - видаляються без попередження!
Нескінченне кохання
Картковий будинок
Край «Дикий Захід»
Cпільнота
  • Facebook
  • Moviestape у Facebook
  • Moviestape у Twitter
  • Moviestape Вконтакте
  • Google+
  • RSS стрічка
.
Онлайн кінопортал Moviestape
В категорії новини кіно Ви завжди знайдете гарячі новини про нові фільми. Новини російського та зарубіжного кіно, новини фільмів, акторів Головні події світового кінематографа: фестивалі, презентації, вручення нагород. Нові фільми в прокаті на найближчий час і в наступному сезоні. Детально про кіно новинки, всі новинки і прем'єри фільмів 2016 і 2017 року онлайн, найцікавіші новини світу кіно. Постійне оновлення новин. Ви можете дізнатися все про останні події з життя Ваших кумирів кіно